DASZKI, ZADASZENIA, WIATROŁAPY

DARMOWY POMIAR

Darmowy Pomiar i Wycena – balustrady, schody, poręcze, daszki, ogrodzenia.

Ze względu na to, że wszystkie nasze produkty wykonujemy na zamówienie, niezbędne jest wykonanie pomiaru przez naszego Specjalistę na miejscu budowy .

Oferujemy naszym Klientom  możliwość zamówienia darmowego pomiaru i wyceny

Nasz Konsultant przywiezie ze sobą na miejsce katalog kilkuset wzorów, pobierze wymiar i poda cenę wykonania usługi, która nie ulegnie zmianie przez cały okres realizacji. Dzięki wizycie naszego Specjalisty oraz realnemu pomiarowi otrzymasz fachowe doradztwo i pomoc  w wyborze produktu i  rozwiązań, najlepszych dla Twojej sytuacji.

Jak zamówić darmowy pomiar i wycenę ?

1) Prześlij zapytanie lub zadzwoń, podając informację umożliwiające wstępną wycenę, np.:

  • Rodzaj balustrady lub produktu, który Cię interesuje (np. balustrada balkonowa, schodowa, daszek, konstrukcja nośna schodów, Schody proste, kręcone, zabezpieczenie okna, ogrodzenie). Na stronie internetowej w zakładce GALERIA ZDJĘĆ znajdziesz ponumerowane zdjęcia z wzorami.
  • Rodzaj materiału z którego ma być wykonana balustrada lub inny produkt (stal nierdzewna, stal konstrukcyjna malowana proszkowo, stal kuta)
  • Rodzaj wypełnienia lub materiału z którym stal ma być połączona ( np. szkło, drewno, rurki, profile, linki stalowe)
  • Wymiary produktu: dla schodów i balustrad - ilość metrów bieżących odcinków prostych i na schodach, ilość podestów, wielkość daszku, długość ogrodzenia, ilość słupków, itp
  • Czy zakładane są jakieś łuki, nietypowe konstrukcje
  • Miejsce montażu, konieczność pracy na wysokościach
  • Preferowany termin realizacji.


Zapytanie możesz przesłać mailem lub wypełniając formularz lub też złożyć je telefonicznie. Szczegółowe dane kontaktowe oraz formularz znajdziesz na naszej stronie w zakładce KONTAKT.

2) Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby uzgodnić niezbędne szczegóły. Ważne, abyś podał nam adres e-mail lub telefon umożliwiający kontakt.

3. W ciągu dwóch dni  przygotujemy wstępną wycenę.

3) Po zaakceptowaniu oferty cenowej, umówimy się z Tobą na DARMOWY POMIAR w miejscu montażu. Przygotujemy również standardową umowę, którą możesz podpisać z naszym Konsultantem.

4) Podczas pomiaru zostanie uzgodniona faktyczna wartość realizacji oraz ostateczne ustalenia produkcyjne. Pamiętaj ! Nasz Specjalista zaoferuje Ci pełne doradztwo dotyczące rozwiązań technologicznych i materiałowych.

5) W zależności od wyniku pomiaru i uzgodnień ostatecznych przeprowadzonych na miejscu montażu, kalkulacja może ulec obniżeniu lub podwyższeniu.

Po pomiarach przygotujemy dla Ciebie projekt i prześlemy do akceptacji. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji. Czas produkcji to ok. 3-5 tygodni, w zależności od stopnia skomplikowania realizacji. Po zakończeniu prac następuje rozliczenie końcowe.

 

projekt i realizacja: Arena Internet | hosting: HostingFirmowy.pl